Skip to main content
search
0

Iš beprotiško noro kurti gražius produktus ir juos dovanoti sukūrėme verslą – originalių personalizuotų dovanų, lietuviškų suvenyrų ir namų dekoro elektroninę parduotuvę.

Iliustruojame, maketuojame, gaminame pačios, gamyboje naudojame modernius lazerius, spaudos mašinas, įvesties planšetes, programuojamas siuvinėjimo mašinas, tuo pačiu tradicinius iliustravimo būdus – akvarelę, tušą, bei klasikines rankdarbių technologijas.

Unikalūs ir originalūs produktai tampa prieinami visuomenei, personalizuojant sukuriamas asmeninis kontaktas tarp užsakovo ir galutinio produkto vartotojo.

Mes padedame stebinti, džiuginti, netgi pažinti ir suprasti Jūsų artimuosius, draugus, kolegas, kolektyvą, partnerius ar bendruomenę.

Esame įsikūrę Kaune, Jovarų g. 2. Čia mūsų dirbtuvės ir antrieji namai, čia nerasite parduotuvės, tačiau visada turime nedidelę erdvę jau pagamintiems produktams eksponuoti, kuriuos galite iš karto įsigyti, jei neturite laiko užsisakyti internetu personalizuotų mūsų produktų.
Dirbtuvėse Jūsų lauksime ir jei pasirinkote užsakymų atsiėmimą, be pristatymo kurjeriu ar paštomatu.

Dovanų Karalystė adresas Jovarų g. 2 Kaunas dirbtuvės kur mes esame
Mūsų dirbtuvės Kaune, Jovarų g. 2

Paprastai dirbame darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. Dėl tikslaus darbo laiko galite susisiekti su mumis telefonu +37068608239, el paštu info@dovanukaralyste.lt arba Messanger žinute https://www.facebook.com/DovanuKaralyste

Mūsų dirbtuvių erdvė paprasta, jauki ir visada pilna vykstančių procesų, nuolat veikiančių lazerių, spausdintuvių, kitų mašinų, vis su dėžėmis pasitinkamų ir išlydimų kurjerių. Todėl nenustebkite, kad prie durų teks paskambinti skambučiu ir luktelte kol paleidusios iš rankų kokį darbelį atbėgsime atidaryti durų ir Jūsų pasitikti 🙂

Turime labai daug skirtingų produktų, modelių, spalvų, maketų. Bazinės kainos nurodomos prie kiekvieno mūsų pranešimo Facebooke, el. parduotuvėje, tačiau perkant didesnius kiekius ar sutariant kitas sąlygas taikome nuolaidas. Gaminame ir nestandartinius užsakymus, taigi laukiame Jūsų idėjų, kurias stengsimės įgyvendinti.

Džiuginame kiekvieną klientą mažomis asmeninėmis dovanėlėmis. Todėl skubėkite išpakuoti iš mūsų gautus siuntinukus!

Su meile, Dovanų Karalystė komanda