Skip to main content
search
0

Didelės medinės dėlionės su nuotraukomis

Nuotraukos su nuostabiomis Jūsų gyvenimo akimirkomis virsta originaliomis dėlionėmis

Dėlionės su nuotraukomis – puiki idėja išsaugoti svarbius šeimos švenčių, fotosesijų, kelionių prisiminimus. Dėlionės detalės yra iš medienos masės, todėl jas galima daug kartų sudėlioti ir išardyti, jos nesuplyš, nesulūš ar nesusidėvės.

Nuo dviejų iki kelių tūktančių DETALIŲ, nuo kelių centimetrų iki 1,2 metro dydžio DĖLIONĖS.

Dėlionės detalės su fotospauda iš medienos
Didelė medinė dėlionė su nuotrauka, detalės crazy shapes Dovanų Karalystė
Dėlionė su fotospauda iš medienos, CRAZY SHAPES


Dėlionės – gera pramoga ramiam laisvalaikiui, skatinanti protinę veiklą, suburianti šeimą ar draugus.


Dekoratyvios, kokybiškos dėlionės gali tapti itin patraukliu namų interjero akcentu. „Dovanų karalystė” dėliones galima klijuoti tiesiai ant sienos (naudojant specialią lipnią juostą ar Jums patogius klijus).

Neturi tinkamos nuotraukos dovanai – dovanok DOVANŲ KUPONĄ!
„Dovanų karalystė” dovanų kuponai yra originalūs, labai vertinami gavėjų ir dovanotojų, nes tai nėra eilinis atspausdintas kuponas 😉


Dėlionių (puzzle) istorija

Dėlionės dėliojimas yra atpalaiduojantis, bet kartais ir sudėtingas būdas praleisti laiką. Manoma, kad dėlionės galėjo būti sukurtos kaip geografijos mokymo priemonė XVIII amžiaus pabaigoje. Šalies formos detalės buvo išpjaunamos iš medienos siaurapjūkliu ir iš tų detalių buvo galima surinkti Europos žemėlapį. Dėlionės tapo labai populiariu būdu atsipalaiduoti.


Fotodėlionių savybės

 • Dėlionės sudėtingumas ir detalių skaičius. Dėlionės sudėtingumas nebūtinai priklauso nuo didelio detalių skaičiaus. Dėlionė gali būti lengva, jei dėlionės piešinys (nuotrauka) bus itin kontrastingų spalvų ir neturės daug vienspalvio arba vienodai margo fono.
  „Dovanų karalystė” gamina dėliones nuo 2 detalių iki kelių tūkstančių detalių. Jūsų dėlionė su nuotrauka gali būti 120 cm x 85 cm dydžio. O detalių skaičius priklausys nuo jų smulkumo (dydžio).

 • Dėlionės detalės forma. Detalės gali būti populiaraus klasikinio pjovimo, tačiau „Dovanų karalystė” dėlionės gali turėti ir visiškai unikalių formų detales – raides, figūras, daiktų formas arba tiesiog vadinamas „Crazy shapes”, kurias itin smagu dėlioti.

 • Detalės dydis. „Dovanų karalystė” dėlionės detalės gali būti pačio įvairiausio dydžio. Gali būti tokios smulkios kaip mažojo pirštelio nagas arba tokios didelės, JUMBO tipo, detalės kaip delnas.

 • Detalės storis. „Dovanų karalystė” dėliones gamina iš aukščiausios kokybės medienos masės plokštės su laminuota fotospauda priekinėje pusėje. Dėlionės detalės yra 3,5 mm storio. Tokias medines dėliones itin smagu dėlioti, detalių kampai ir užraktai nenusilanksto, nenuplyšta, detalės susijungia itin tvirtai.

 • Dėlionės forma. Populiariausios yra standartinės stačiakampio formos dėlionės, tačiau įdomiausios ir itin mėgiamos dėlionių entuziastų yra nestandartinių formų dėlionės – apvalios, banguotais kraštais, dėlionės paveikslėlio, iliustracijos, gyvūno ar pan. formos. „Dovanų karalystė” gali pagaminti pageidaujamos formos dėliones, tarkim Jūsų įmonės logotipo, Jūsų silueto, Jūsų namo ir pan. formos dėlionę.

 • Dvipusės dėlionės. Labai įdomu ir didelis iššūkis dėlioti dėlionę, kurios detalių abi pusės yra su spauda. Niekada nežinosi, kuri pusė bus naudojama dėliojamos dėlionės iliustracijai.

Dėlionės dėliojimas

 • Dėlioti dėlionei pasiruoškite lygų, švarų plotą ant stalo, grindų ar specialaus kilimėlio. Turėtumėte turėti laisvo ploto kaip maždaug dvi sudėliotos dėlionės, nes visas detales reikės išdėlioti atverstas nuotrauka į viršų.

 • Dėlionės dėliojimas. Kiekvienas asmeniškai pasirenka patogiausią dėlionės dėliojimo būdą – vieni dėlionės detales susirūšiuoja pagal spalvą, pagal paveikslėlio (nuotraukos) vaizdus, kiti – dėlioja pagal dėlionės detalės formas, imant detalę ir bandant ją įtaikyti, dar kiti – bando surasti detalėje pavaizduoto objekto elementą paveikslėlyje (nuotraukoje). Daugelis dėliones dėlioja tiesiog intuityviai skleisdami atverstas detales ir visais galimais būdais ieškodami joms tinkamos vietos.

 • Didelis malonumas dėlioti dėlionę, o dar didesnis – ją sudėliotą pademonstruoti. Taigi „Dovanų karalystė” gaminamas dėliones galite suklijuoti tiesiai ant sienos arba suklijuoti ant pagrindo ir įrėminti. Nepamirškite savo sudėliotos dėlionės nufotografuoti ir pasidalinti su draugais. Medines dėliones galima dėlioti daug kartų, todėl įamžinus nuotraukose savo pasiekimus, dėlionę galite tiesiog išardyti ir tvarkingai saugoti dėžutėje.

Dėlionių klijavimas

Mes rekomenduojame dėliones prie sienų (tapetuotų, dažytų, itin lygių ar kiek grublėtų paviršių, baldų plokštės) klijuoti dvipuse lipnia juosta.
Dvipusė lipni juosta Orafol Orabond 1397PP yra puikus pasirinkimas klijuojant dėlionę ant įvairių paviršių.

Lipni dvipusė skaidri juosta dėlionių klijavimui prie sienos Orabond 1397PP

Ji sudaryta iš poliesterio plėvelės pagrindo, kurio abi pusės padengtos modifikuotais akrilo klijais. Juosta yra atspari UV spinduliams, temperatūrų pokyčiams, cheminėms medžiagoms, tirpikliams ir drėgmei. Juostos gamyboje naudojamos medžiagos atsparios šlyčiai, suteikia ilgaamžį sulipimą, kai klijuojama prie metalo, lakuotų ir didelės ar mažos energijos paviršių. Dėl savo puikaus lipnumo, juosta taip pat tinka grublėtų arba struktūrinių paviršių klijavimui. Orafol Orabond 1397PP yra skaidri, o tai puikiai tinka ir įvairių skaidrių medžiagų klijavimui.

Techninė informacija:

 • Matmenys – 9mm x 50m;
 • Storis – 210 µm;
 • Pagrindas – poliesterio plėvelė;
 • Spalva – skaidri;
 • Klijai – modifikuoto akrilo;
 • Apsauginė plėvelė – raudona PP plėvelė;
 • Atsparumas temperatūrai (ilgalaikei) – nuo -40 °C iki +140 °C;
 • Atsparumas temperatūrai (trumpalaikei) iki +180 °C;
 • Adhezija su plienu – 9,6 N/cm;
 • Atspari alyvoms ir tepalams, degalams, alifatiniams tirpikliams, silpnoms rūgštims, druskoms ir šarmams.

Lipnia juosta klijuojant dėlionės detales labai svarbu pasižymėti tiesią liniją ir kampus, pagal kuriuos bus klijuojamos dėlionės detalės, kad nenukreivotumėte. Lipnią juostą kirpti žirklėmis ir po nedidelį lipnios juostos gabalėlį klijuoti ant kiekvienos detalės arba lipnios juostos juosteles priklijuoti prie sienos ir tada atitinkamai dėlioti ir klijuoti ant sienos dėlionės detales.
Svarbu! Priklijavus dėlionę prie sienos stipria dvipuse lipnia juosta, jos gražiai, nepažeidžiant sienos nuimti greičiausiai nebepavyks. Todėl dėlionės klijavimas ant sienos turi būti įvertintas ilgalaikėje kambario interjero perspektyvoje.

Lipios juostos ritinėlio (9mmx50m) kaina 10 eur.


GALERIJA

Tik realios „Dovanų karalsytė” pagamintų dėlionių nuotraukos.

Esame tikri gamintojai ir gaminame realius produktus, kuriais didžiuojamės.


Pažiūrėkite, kaip atrodys dėlionės su Jūsų nuotraukomis!

Pirmojo gimtadienio fotosesijos dėlionė su gimimo metrikais.
Dėtalės JUMBO dydžio, daugiakampės formos.

Ryškiaspalvė nuotaikinga fotosesijos dėlionė iš nestandartinių Crazy Shapes formos detalių.

Visos galerijose naudotos nuotraukos yra įsigytos arba naudotos su savininkų sutikimu.


Medinės vardinės dėlionės VAIKAMS

Dėlionių piešiniai tapyti akvarele ir suskaitmeninti. Pasirinktam piešiniui pritaikomas Jūsų vardas.

Dėlionės ir jos detalių forma būna pagal pasirinktą piešinį. Kai kuriems dėlionių maketams galima pasirinkti detalių dydį/kiekį.

Vardinė dėlionė MIESTAS. Išskirtinės detalių formos, kurias bus visuomet įdomu dėlioti.

Sudėtos dėlionės dydis 50×80 cm.


Dėlionių kolekcija dėlionių fanatikams (for a PUZZLERS)

Originalių iliustracijų dėlionių kolekcija, kuri patiks tikriems dėlionių gerbėjams, kolekcininkams.

Kuri Tavo diena geriausia PUZLINIMUI? 🙂