Pavasarinė edukacija vaikams – varstymo rinkinys

9.00 

Pavasarinė edukacija vaikams. Formelės, tinkančios varstyti mezgimo siūlais ar virvelėmis, su adata ar be jos.

  • rinkinyje 12 skirtingų formelių, spalvoti siūlai, stora adata;
  • žaidimas lavina vaiko smulkiąją motoriką;
  • formeles galima naudoti daug kartų;

Aprašymas

Pavasarinė edukacija vaikams – puiki priemonė mažųjų rankelių lavinimui, laiko praleidimui. Tinka dovanoti bei Velykinio stalo ar namų dekorui. Taip pat vaikai gali pagaminti mielas dovanėles Mamos dienai. Kiekvienai mamai vaiko siuvinėta gėlytė bus pati gražiausia! Edukacija lavina rankyčių smulkiąją motoriką, vaikų fantaziją, kiekvienas dekoruotas žaisliukas bus kitoks. Formeles galima panaudoti daug kartų, todėl per šventes galite su vaikais pasigaminti vis kitokias dekoracijas.

Ką padovanoti Velykų proga vaikams?

Velykos, tai šventė, kada susitinkame su savo artimaisiais ir draugais. Visuomet smagu juos pradžiuginti nedidelėmis, bet mielomis dovanomis. Sunkiausia išrinkti dovanas vaikams, nes norisi surasti kažką išskirtinio ir naudingo, kas nedulkėtų lentynoje, o būtų smagus lavinantis užsiėmimas. Šis varstymo-siuvinėjimo rinkinys būtent toks ir yra! Galite rinktis ir kitokių formų edukacijas, kurias rasite čia.

Kokią dovaną vaikas gali dovanoti Mamos dienai?

Pavasarinės edukacijos gėlių formelės gali puikiai tikti Mamos dienai. Jei norite nustebinti Mamą ar Močiutę vaikų rankytėmis siuvinėtais žiedais – šis rinkinukas būtent Jums! Vaikai sudės visą savo meilę, o mielos veltinio dekoracijos galės puošti namus ir džiuginti mamas ne vieną savaitę.

Kam skirtas šis rinkinys?

Ši pavasarinė edukacija žaidimas vaikams patiks tiek trimečiams, tiek paaugusiems pradinukams. Kiekvienas ras savo būdą kaip suvarstyti – ar sudėtingu kryželiu, ar tik bangelėmis, o gal punktyriukais. Rekomenduojame nepalikti mažųjų kūrėjų be priežiūros, kol jie siuvinės ar varstys veltinio formeles. Laikas, praleistas kartu su mažaisiais, bus puiki dovana šeimai, mėgstančiai kūrybinius procesus.

Varstymo rinkinį sudaro:

  • 12  skirtingų dirbtinio veltinio formelių su skylutėmis, spalvoti siūlai, stora adata;
  • įvairių spalvų siūlai;
  • didelė, stora adata;
  • piešinėlis su užduotimi.

DĖMESIO!

* Edukacija nėra tinkama vaikams, jaunesniems kaip 3 metai.

** Prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų ekrane.

*** Rinkinyje esančios formelės nebūtinai atitiks ant pakuotės pavaizduotas formeles. Gali būti pasikartojančių dizainų.

 

Papildoma informacija

Svoris 1 g