Velykinė edukacija žaidimas vaikams – varstymo rinkinys

15.00 

Formelės, tinkančios varstyti mezgimo siūlais ar virvelėmis, su adata ar be jos.

  • rinkinyje 15 skirtingų formelių, spalvoti siūlai, stora adata;
  • žaidimas lavina vaiko smulkiąją motoriką;
  • formeles galima naudoti daug kartų;

Aprašymas

Velykinė edukacija žaidimas vaikams – puiki priemonė mažųjų rankelių lavinimui, laiko praleidimui. Tinka dovanoti bei Velykinio stalo ar namų dekorui. Edukacija lavina rankyčių smulkiąją motoriką, vaikų fantaziją, kiekvienas dekoruotas žaisliukas bus kitoks. Formeles galima panaudoti daug kartų, todėl per kiekvienas Velykas galite su vaikais pasigaminti vis kitokias dekoracijas.

Ką padovanoti Velykų proga vaikams?

Velykos, tai šventė, kada susitinkame su savo artimaisiais ir draugais. Visuomet smagu juos pradžiuginti nedidelėmis, bet mielomis dovanomis. Sunkiausia išrinkti dovanas vaikams, nes norisi surasti kažką išskirtinio ir naudingo, kas nedulkėtų lentynoje, o būtų smagus lavinantis užsiėmimas. Šis varstymo-siuvinėjimo rinkinys būtent toks ir yra! Galite rinktis ir kitokių formų edukacijas, kurias rasite čia.

Kam skirtas šis rinkinys?

Ši velykinė edukacija žaidimas vaikams patiks tiek trimečiams, tiek paaugusiems pradinukams. Kiekvienas ras savo būdą kaip suvarstyti – ar sudėtingu kryželiu, ar tik bangelėmis, o gal punktyriukais. Rekomenduojame nepalikti mažųjų kūrėjų be priežiūros, kol jie siuvinės ar varstys Velykines formeles. Laikas, praleistas kartu su mažaisiais, bus puiki dovana šeimai, mėgstančiai kūrybinius procesus.

Varstymo rinkinį sudaro:

  • 15  skirtingų medinių formelių su skylutėmis, spalvoti siūlai, stora adata;
  • įvairių spalvų siūlai;
  • didelė, stora adata;
  • piešinėlis spalvinimui.

DĖMESIO!

* Edukacija nėra tinkama vaikams, jaunesniems kaip 3 metai.
** Prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų ekrane.

Papildoma informacija

Svoris 1 g