Vardinis kapsulinis parkeris su plunksna graviruotas drieželiu

8.00 

Drieželiu ir vardu iliustruotas parkeris arba parkerio ir mechaninio pieštuko bei tušinuko rinkinys. Puiki dovana darželio ar pradinių klasių išleistuvių proga, rugsėjo pirmosios proga, pradinukui gimtadienio ar Kalėdų proga. Ypač tinka kaip dovana roplių, driežų, driežiukų mėgėjams.

 • Galima įsigyti tik parkerį su punksna arba rinkinius su tušinuku ar mechaniniu pieštuku;
 • Platus korpusų spalvų pasirinkimas;
 • Gali būti supakuoti dovanojimui skirtoje dėžutėje.

Užsakant didesnį kiekį klasei ar grupei taikome žymias nuolaidas.

Didesnio kiekio užsakymas čia https://dovanukaralyste.lt/parduotuve/pedagogams/graviruoti-parkeriai-pedagogams/graviruoti-parkeriai-moksleiviams/

Be etiketės
Graviruotas parkeris su plunksna iliustruotas futbolo kamuoliais ir vardu
Su etikete
Lašelis
Širdelė
Varpelis
Eglutė
Lapelis
Produkto kaina
Pasirinkimų kaina
Viso

Aprašymas

Driežu ir vardu iliustruotas parkeris arba parkerio ir mechaninio pieštubo bei tušinuko rinkinys. Puiki dovana darželio ar pradinių klasių išleistuvių proga, rugsėjo pirmosios proga, pradinukui gimtadienio ar Kalėdų proga. Gali būti supakuoti dovanų dėžutėse ar spalvingame dėkliuke su linkėjimu.

Parkerio savybės:

 • parkeris su plunksna Iridium point;
 • metalinis (aliuminio) korpusas;
 • platus korpuso spalvų pasirinkimas;
 • keičiamos rašalo kapsulės (parkeryje mėlynos spalvos rašalas);
 • graviruojamas plotas ant dangtelio ir parkerio korpuso;
 • galimas graviravimas keliose parkerio pusėse (už papildomą kainą, priklauso nuo kiekio);
 • parkeris 14 cm ilgio ir 0,9 cm skersmens (storiausioje vietoje ties dangteliu);
 • parkeris gali būti pakuojami į vardinius dekoratyvinio kartono su spauda dėkliukus, spalvoto dekoratyvinio kartono dėžutes, plastikines dėžutes;
 • galima įsigyti rinkinius: parkeris su tušinuku ir parkeris su tušinuku bei mechaniniu pieštuku;

Raktiniai žodžiai: parkeris su plunksna, plunksnakotis su vardu, rašalinis parkeris su vardu, graviruotas parkeris, parkeris su kapsule, graviruotas kapsulinis parkeris, plunksninis parkeris su vardu, vardinis parkeris su plunksna, metalinis parkeris, dovana priešmokyklinukui, dovana pradinukui, dovana būsimam pirmokui, dovana būsimai pirmokei, dovana darželio išleistuvėms, darželio išleistuvių dovana, dovana mokiniams, dovanos mokiniams, mokinių dovanos, dovanos pirmokams, rugsėjo pirmosios dovana, dovana antrokei, išleistuvių dovana trečiokams, ketvirtokų išleistuvių dovanos, mažos dovanėlės mokiniams, mokinių dovanėlės, dovana su driežu, driežiukas su vardu, parkeris su drieželiu, chameleonas ant parkerio, chameleonas ant tušinuko, driežų mylėtojo tušinukas, dovana su chameleonu, vaikiškas chameleonas ant parkerio, parkeris su driežu, dovanų chameleonas.


* Spalvos, matomos Jūsų įrenginio monitoriuje, gali skirtis nuo realių gaminio spalvų dėl monitoriaus nustatymų bei gaminio nuotraukų apšvietimo.

*Graviruojamo užrašo raidžių dydis bei ornamentų išdėstymas gali kisti – tai priklauso nuo graviruojamo teksto ilgio, pasirinkto šrifto.

*Pasirinkimuose atvaizduota tik dalis graviruojamo ornamento. Pilnai graviruoto parkerio vaizdą galite matyti nuotraukose.

Papildoma informacija

Svoris 1 g