Veltinio padėkliukas polėkštė „LAPAI”

7.00 

Veltinio padėkliukas polėkštė „Lapai”.

  • polėkštės / padėkliuko dydis 35×35 cm;
  • storas pilkos spalvos dirbtinis veltinis;
  • pjaustyta lazeriu;
  • skalbiama skalbyklėje, lengvai prižiūrima;
  • dekoruota odine etikete;
  • pagaminta Lietuvoje;

Aprašymas

Veltinio padėkliukas polėkštė „Lapai”. Minimalistinio stiliaus storo veltinio padėkliukas su augaliniu ornamentu, skirtas stalo dekoravimui bei serviravimui. Suteiks jaukumo Jūsų namams, valgomojo ar virtuvės stalui. Neutralus pilkos spalvos padėkliukas tiks prie įvairaus stiliaus interjero. Šia interjero detale galite paįvairinti ne tik pietų stalą, bet ir dekoruoti žurnalinį staliuką, padėti po kambarine gėle ar vaza. Lapelių ornamentas puikiai tiks kaip kasdienio stalo dekoracija, servetėlė ant svetainės staliuko, komodos.

Minkštas veltinio audinys apsaugos paviršius nuo įbrėžimų, indai minkštai ir tyliai prisilies prie paviršiaus.

Padėkliukai pjaustyti lazeriu, paviršius dekoruotas rutuliukų raštu. Akcentas – odinė etiketė. Pagaminta Lietuvoje, jaukiose „Dovanų karalystės” dirbtuvėlėse.

Veltinio padėkliuko priežiūra: galima skalbti skalbyklėje 30C temperatūroje itin švelniu režimu. Džiovinti padėjus horizontaliai.

Rekomenduojame derinti su mažesniais analogiško rašto veltinio padėkliukais

Kvadratiniai pilkos spalvos veltinio padėkliukai su stilizuotais augaliniais lapų motyvais ir išskirtinis Jūsų namų ar biuro dekoras

Kvadratiniai pilkos spalvos veltinio padėkliukai su stilizuotais augaliniais lapų motyvais ir išskirtinis Jūsų namų ar biuro dekoras

Papildoma informacija

Svoris 1 g