Margučių ridenimo lovelis Velykoms

15.00 

Margučių ridenimo lovelis Velykoms – tai tradicinis lenktas lovelis, skirtas saugiam margučių ridenimui.

  • Medinio lovelio ilgis 38cm, plots 10cm;
  • Lenktas riedėjimo takelis;
  • Graviruotas pasiriniktu ornamentu;
Šio produkto gamybos terminas iki 5 darbo dienų
Produkto kodas: LOVEL_visi_dizainai Kategorijos: ,

Aprašymas

Margučių ridenimo lovelis Velykoms – tai tradicinis lenktas lovelis, skirtas saugiam margučių ridenimui. Pagamintas iš natūralios beržinės faneros, graviruotas ornamentais. Linksmiausias Velykų žaidimas mažiems ir dideliems! O sudaužius visus margučius lovelis puikiai tiks mašinėlių lenktynėms visus metus.

  • Lovelio ilgis 38cm, plotis 10cm;
  • Lenktas riedėjimo takelis;
  • Graviruotas pasiriniktu ornamentu;
  • Parduodamas pilnai surinktas;

Margučių ridenimo žaidimas:

Žaidėjai, vaikai ir suaugusieji, turi po vieną ar kelis margučius ir paeiliui juos ridena loveliu. Ridenamam margučiui atsitrenkus į kitą margutį paimami abu margučiai. Laimi tas, kuris surenka daugiausiai margučių. Smagu žaisti turint įvairių formų kiaušinių – smailesnių, bukesnių. Ridenant margutį loveliu jis suksis į tą pusę, kur yra smailas kiaušinio galas. Jei siekiama numušti margutį nuriedėjusį tiesiai reikalingas kuo apvalesnis margutis, nes jis riedės tiesiausiai.

Mūsų sukurti ir pagaminti margučių loveliai idealiai tinka saugiai ir smagiai ridenti kiaušinius. Margučių ridenimo lovelis Velykoms lenktas, todėl kiaušiniai saugiai riedės nesitrankydami į lovelio dugną. Lovelį gaminame iš natūralios beržinės faneros, dekoruojame įvairiais ornamentais. Galime personalizuoti graviruojant vardus, sveikinimus. Personalizuotus margučių ridenimo lovelius rasite čia.

DĖMESIO!

* Nėra tinkama vaikams, jaunesniems kaip 3 metai.
** Prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų ekrane.

Papildoma informacija

Svoris 1 g